Kargo Kodu – Kurye Talep Formu

Servisimize gelen ürünlerin büyük çoğunluğu kargo ile gelmektedir. Yıllardır sözleşmeli çalıştığımız Yurtiçi Kargo firmasının yaptığı çok yüksek orandaki fiyat güncellemeleri nedeni ile bu firmayı bırakmak zorunda kaldık. Size daha ekonomik hizmet verebilmek için Birfatura Kredili Kargo çözümü Aras Kargo ile çalışmaya başladık. Ayrıca İstanbul içi acil durumlarda BanaBiKurye  ile de kurumsal üye olduk. Yani acil durumlarda aynı gün İstanbul içi cihazlarınızı kurye ile ulaştırabiliriz.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. İstanbul içi acil kurye talebi için sizinle hemen  iletişime geçiyoruz. Ücret mesafeye göre hesaplandığı için kurye göndermeden önce bilgi veriyoruz. Uygun görürseniz kuryeyi yönlendiriyoruz.

Kargo için ise yine bu formu doldurup Whatsapp üzerinden size göndereceğimiz barkodu mümkünse çıktı alarak size en yakın Aras Kargo şubesine ücret ödemeden teslim ederek bize gönderebilirsiniz.

Gönderdiğimiz kampanya kodu sadece bir defa kullanılabilir. Tekrar makine , lens veya flaş göndermek isterseniz yeni barkod istemelisiniz.


WhatsApp chat